Ładuję...
Monitor LG 24MP60G-B 24” 1920x1080px IPS 1 ms za 349 zł w Media Expert

Monitor LG 24MP60G-B 24” 1920x1080px IPS 1 ms za 349 zł w Media Expert

25 listopada 2022 00:59:00
349,00 zł 649,99 zł -46 %

W Media Expert MEGA OKAZJA: monitor LG 24MP60G-B kupicie o 46% taniej! I to jest prawdziwa promka!

Cechy produktu:

  • Jeśli gry komputerowe są Twoją pasją, LG 24MP60G-B będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Monitor został wyposażony w funkcje, które w pełni usprawnią rozgrywki. Black Stabilizer ukaże wszystkie najbardziej szczegółowe elementy, ukryte w ciemnych obszarach obrazu. Funkcja zapewni lepszą widoczność ciemnych obiektów, zatem podczas gry nic nie umknie Twojej uwadze. Dynamic Action Sync redukuje opóźnienia, dzięki temu wszystko, co zobaczysz na ekranie, będzie się działo w czasie rzeczywistym. Za sprawą technologii Motion Blur Reduction obraz jest bardzo płynny, co pozwala na doskonałą widoczność wszystkich dynamicznych szczegółów. Dzięki funkcji Radeon FreeSync żadna gra nie będzie się zacinać. Monitor posiada także Crosshair – funkcję, która generuje dodatkowy celownik na ekranie umożliwiający dokładne wycelowanie broni w obiekt, który będziesz chciał pokonać w grze.
  • Na LG 24MP60G-B możesz wyświetlać filmy, które będziesz oglądał w jakości kinowej dzięki proporcjom ekranu 16:9. Monitor pokazuje 16.7 mln kolorów, prezentując pełną paletę naturalnych barw. Kontrast dynamiczny Mega ∞ oraz kontrast statyczny o wartości 1000:1 pozwalają na dostosowanie pracy lamp monitora do poziomu nasycenia najjaśniejszych oraz najciemniejszych elementów obrazu. Kąty widzenia – 178 w pionie oraz w poziomie to wyśmienita jakość obrazu niezależnie od perspektywy, z której zerkasz na ekran. Wygodę oglądania filmów doskonale dopełni możliwość zawieszenia monitora na ścianie.
  • Monitor został wyposażony w 24-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, zapewniając tym samym bardzo dobrą jakość obrazu. Częstotliwość odświeżania 75 Hz daje Ci pewność braku występowania smug na ekranie, zatem szybko poruszające się elementy na ekranie będą doskonale widoczne. O płynny obraz zadba czas odświeżania matrycy wynoszący 5 milisekund. Jasność ekranu o wartości 250 cd/md2 pozwala uzyskać bardzo dobrą widoczność wszystkich obiektów zawartych w wyświetlanym obrazie.
  • Monitor został wyposażony w funkcję Color Weakness, umożliwiającą dostosowanie obrazu do użytkowników mających problem z rozróżnianiem barw. Dzięki wprowadzeniu zielonego i czerwonego filtra o 20-stopniowej skali nasycenia łatwiej będzie ujrzeć różnicę między kolorami. Funkcja FlickerSafe dba o bezpieczeństwo Twoich oczu, redukując migotanie obrazu oraz szkodliwe dla wzroku światło niebieskie.
  • LG 24MP60G-B ułatwi Twoją pracę. Funkcja OnScreen Control pozwala na takie działania jak tworzenie ekranów wirtualnych oraz dzielenie wyświetlacza na części. Za sprawą Reader Mode następuje tonowanie kolorów oraz zmniejsza się wydzielanie światła niebieskiego, co umożliwia komfortowe dla Twoich oczu czytanie dokumentów. SUPER + Resolution gwarantuje doskonałą widoczność wszystkich elementów podczas powiększania obrazu.

 

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis