Ładuję...
Gerlach Ambiente Zestaw Garnków 10 el. za 319 zł na Amazon.pl

Gerlach Ambiente Zestaw Garnków 10 el. za 319 zł na Amazon.pl

19 kwietnia 2024 18:28:07 CEST
319,00 zł 349,00 zł -9 %

Na polskim Amazonie kupicie w promocyjnej cenie zestaw garnków marki Gertlach (darmowa dostawa).

Cechy produktu:

  • TRÓJWARSTWOWE DNO - Garnki z linii Ambiente mają grube trójwarstwowe dno wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Ma ono wbudowany aluminiowy dysk zapewniający równomierny rozkład ciepła i jego magazynowanie. Dzięki tej funkcji gotowanie jest krótsze i bardziej energooszczędne. Wewnętrzna miarka w garnkach umożliwia dokładne odmierzanie składników, a specjalny lejek pomaga w nalewaniu płynów.
  • ŁATWE ODCEDZANIE - Garnki są wyposażone w specjalną funkcję odcedzania (2 rodzaje sitek w pokrywce), dzięki której staną się niezastąpionym rozwiązaniem w kuchni i zachwycą każdego miłośnika gotowania. Duże wygodne uchwyty zapewniają komfort podczas mieszania potraw i przenoszenia naczynia oraz gorącej pokrywki. Pod uchwytem pokrywki znajduje się silikonowa podkładka, która zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu.
  • UNIWERSALNE GARNKI DO KAŻDEGO RODZAJU KUCHENKI - Kuchenka gazowa, elektryczna, ceramiczna lub indukcyjna? Świetnie się składa, ponieważ zestaw garnków Gerlach jest przeznaczony do stosowania na wszystkich rodzajach kuchenek oraz w piekarniku do 180°C! Dzięki temu, że naczynia te są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, mają one wyjątkową odporność na uszkodzenia, korozję i wysoką temperaturę. Nadają się do mycia w zmywarce.
  • 5 GARNKÓW W RÓŻNYCH ROZMIARACH - W skład zestawu wchodzi 5 garnków ze stali nierdzewnej, które różnią się wielkością. Kupując komplet Gerlach Ambiente otrzymujesz: rondel z pokrywką 16 cm - 1,0 l, garnek z pokrywką 16 cm - 1,5 l, garnek z pokrywką 18 cm - 2,0 l, garnek z pokrywką 20 cm - 2,5 l oraz garnek z pokrywką 24 cm - 5,0 l. Pokrywki ze szkła hartowanego ściśle przylegają do krawędzi naczyń zapewniając ich szczelność.
Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis