Ładuję...
Hasbro Pie Face Kanon Ciastem w twarz Gra imprezowa za 15 zł na Amazon.pl

Hasbro Pie Face Kanon Ciastem w twarz Gra imprezowa za 15 zł na Amazon.pl

2 stycznia 2022 20:08:00
15,00 zł 39,95 zł -62 %

Świetna gra imprezowa Hasbro zapewniająca rozrywkę dzieciom, nastolatkom oraz dorosłym do kupienia na polskim Amazonie w bardzo fajnej cenie (dostawa Prime gratis).

Pie Face Kanon to kolejna wersja gry z kremowej serii Pie Face. Zabawne działo jest wypełnione kremem, aby wyrzucić pianę w twarz drugiego gracza. Ale nie jest całkowicie bezbronny i próbuje zablokować ręką kremową kulę. Atak odparty czy trafiony? Kto zdobędzie pięć punktów za pomocą armaty, wygrywa! Dla dwóch lub więcej graczy w wieku od pięciu lat.

Strzelająca bitą śmietaną armatka daje dreszczyk emocji. Możliwe, że cała jej zawartość wyląduje na Twojej twarzy, a reszta współgraczy będzie się z Ciebie śmiać w niebogłosy! Super zabawa dla każdego.

Czas gry: 15 minut
Liczba graczy: Wymaganych jest co najmniej 2 graczy.
Zalecenie dotyczące wieku: od 5 lat
Gra w wersji niemieckiej, co jednak nie ma znaczenia w trakcie użytkowania i sprowadza się do napisów na pudełku w tym własnie języku (tarcza ze wskazówką posiada cyfry).

Darmowa dostawa dla członków Prime (również w ramach 30-dniowego darmowego okresu próbnego) [zobacz więcej] lub koszt wysyłki: 11,99 zł ( a za zakupy od 40 zł wysyłka darmowa).

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis