Ładuję...
 Karty Wewnętrznego Rozpoznania książka + karty za 52,07 zł

Karty Wewnętrznego Rozpoznania książka + karty za 52,07 zł

5 lutego 2021 22:45:00
52,07 zł 99,00 zł -47 %

Karty Wewnętrznego Rozpoznania to niecodzienna książka sprzedawana wraz z zestawem kart, którą określić można jako połączenie psychologicznej analizy z interaktywnym charakterem tarota.

Autor książki, Chuck Spezzano to doktor psychologii, który od kilkudziesięciu lat prowadzi warsztaty, skierowane nie tylko do każdego, kto pragnie wkroczyć na ścieżkę prowadzącą do samodzielnego uzdrowienia, ale także do terapeutów pomagającym innym osobom. Jego ambicją jest stosowanie w tym celu innowacyjnych metod, które sam określa jako jednocześnie doniosłe, kreatywne i efektywne.

Talia "Kart Wewnętrznego Rozpoznania", wraz z obszernym podręcznikiem, może pomóc w takich duchowych wyzwaniach, jak: poszerzenie samoświadomości, określenie osobistych celów i identyfikacja wewnętrznych pragnień. Każda z czterdziestu ośmiu kart jest bardzo szczegółowo, lecz w łatwym do zrozumienia stylu opisana pod kątem sposobu jej wykorzystania i interpretacji w toku pracy z talią. "Karty Wewnętrznego Rozpoznania" oferują nie tylko inspirację, ale także praktyczne wskazówki, jak zmienić swoje życie na lepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Zestaw kupicie za 52,07 zł w księgarni tantis.pl.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis