Ładuję...
Kindle Paperwhite 8 GB wodoodporny, bez reklam za 530,99 zł na Amazon.pl

Kindle Paperwhite 8 GB wodoodporny, bez reklam za 530,99 zł na Amazon.pl

18 listopada 2022 23:13:00
530,99 zł 689,99 zł -23 %

Kindle Paperwhite 8 GB z wyświetlaczem 6,8" i regulowanym podświetleniem w ciepłym kolorze, wodoodporny, bez reklam kupicie w świetnej cenie na polskim Amazonie (darmowa wysyłka).

Kindle Paperwhite jest lekki, cienki i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi książkami w każdej chwili. Dzięki charakterystycznemu, antyrefleksyjnemu wyświetlaczowi Paperwhite o rozdzielczości 300 ppi – teraz jaśniejszemu o 10% przy maksymalnym ustawieniu – możesz czytać w każdym świetle. Jedno ładowanie baterii przez USB-C wystarcza nawet na 10 tygodni.

Dzięki wodoodpornemu Kindle Paperwhite możesz czytać i odpoczywać w dowolnym miejscu, także na plaży, przy basenie lub w wannie. Kindle Paperwhite posiada klasę wodoszczelności IPX8, która chroni przed przypadkowym zanurzeniem w wodzie słodkiej na głębokość do dwóch metrów na czas do 60 minut oraz w wodzie morskiej na głębokość do 0,25 metra na czas do 3 minut.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis