Ładuję...
Klocki Lego Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293 w oficjalnym sklepie

Klocki Lego Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293 w oficjalnym sklepie

16 września 2021 21:19:17 CEST

Świetny prezent dla fanów klocków LEGO. Uroczy domek jest tradycyjnie przygotowany na odwiedziny Świętego Mikołaja i może być piękną ozdobą pokoju.

  • Wizyta Świętego Mikołaja to część kolekcji zestawów LEGO (dla trochę starszych dzieci) ukazujących zimową wiejską scenerię i nawiązują do tematyki świąt.
  • Ten kolekcjonerski świąteczny domek ma ok. 19 cm wysokości, 27 cm szerokości i 16 cm głębokości. Tylną część dachu można odsunąć na zewnątrz, co pozwala sięgnąć do sypialni na piętrze.
  • Spraw, by Twoja świąteczna scenka nabrała blasku. W choince znajduje się świecący klocek, który zaświeci po naciśnięciu jej czubka (bateria w komplecie).
  • W komplecie są cztery minifigurki — tata, mama, dziewczynka i Święty Mikołaj, więc można budować niezliczone świąteczne scenki. Można nawet zobaczyć, jak Święty Mikołaj opuszcza się przez wielki komin prosto do kominka!

Sięgnij po zestaw konstrukcyjny LEGO Wizyta Świętego Mikołaja 10293 i poczuj magię Bożego Narodzenia! Uroczy domek jest tradycyjnie przygotowany na odwiedziny Świętego Mikołaja i może być piękną ozdobą pokoju.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis