Ładuję...
Klocki LEGO Ideas Sam w domu 21330 w oficjalnym sklepie

Klocki LEGO Ideas Sam w domu 21330 w oficjalnym sklepie

1 listopada 2021 11:13:00

W oficjalnym sklepie Lego dostępny jest wyjątkowy zestaw LEGO Ideas. Odtworzycie z nim sceny z kultowej komedii "Kevin sam w domu", przy której w każde święta zaśmiewają się całe rodziny. Hicior! :)

  • Dom McCallisterów pełen jest charakterystycznych elementów oraz wspaniałych funkcji, które ułatwią odgrywanie zabawnych scenek. W zestawie jest wszystko, co potrzebne do pokazania udawanej imprezy świątecznej Kevina, piwniczny piec ze świecącym klockiem LEGO, funkcja upuszczania żelazka, kołyszące się puszki z farbami, zapadające się półki, lina ze strychu do domku na drzewie (poktórej uciec może Kevin) i wiele innych szczegółów. Każdy poziom domu można odłączyć, a ściany i dach otwierają się, by łatwiej było sięgnąć do środka. Budowanie tego zestawu to doskonała świąteczna rozrywka dla całej rodziny, a mierzący ok. 27 cm wysokości, 34 cm szerokości i 37 cm głębokości model może stać się ozdobą bożonarodzeniowej kolekcji.
  • W pudełku czeka na Was pięć minifigurek LEGO — Kevin McCallister, jego mama Kate McCallister, złodziejaszki Harry i Marv oraz sąsiad „Old Man” Marley. Do tego znajdziecie furgonetkę Harry’ego Marva z łomem i policyjną czapką w środku. 
  • To największy jak dotąd zestaw LEGO Ideas - model liczy 3957 elementów i zawiera ilustrowaną broszurkę, z której dowiecie się więcej o filmie „Kevin sam w domu”. Klocki zostały podzielone na woreczki zgodnie z fabułą filmu, więc można połączyć budowanie z odtwarzaniem filmowej historii.

Składanie tego wyjatkowego zestawu bez wątpienia będzie fascynującą zabawą dla całej rodziny!

Zestaw kupicie za 1099,99 zł w oficjalnym sklepie LEGO.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis