Ładuję...
Książka "Pierogi z kimchi" Wioleta Błazucka - przedsprzedaż

Książka "Pierogi z kimchi" Wioleta Błazucka - przedsprzedaż

16 października 2021 13:00:00 CEST

"Pierogi z kimchi" książka z masą pysznych i łatwych do wykonania potraw będąca również kolorowym, pełnym anegdot i ciekawostek kulinarnym przewodnikiem po Korei.

Wiola Błazucka znana z prowadzonego na YouTubie kanału „Pierogi z Kimchi”, odczarowuje dla Was kuchnię koreańską. W swojej książce pokazuje, że tradycyjne koreańskie dania można wykonać w każdym polskim domu z łatwo dostępnych składników.

Premiera : 27.10.2021

Siemanko!

Jestem Wiola, mieszkam w Korei i uwielbiam gotować koreańskie potrawy, bo ta kuchnia jest naprawdę pyszna i zdrowa (ale bardziej jednak pyszna niż zdrowa). Odkąd zamieszkałam w Korei (było to w 2017 roku), codziennie gotuję po koreańsku i dobrze mi to wychodzi – mój mąż i synek zawsze chodzą zadowoleni i najedzeni. Gotowania tych potraw nauczyłam się sama, ale mam w domu zaufanego koreańskiego recenzenta (mojego męża), więc możecie być pewni, że przepisy, które wam prezentuję, są autentyczne – czasami tylko trochę zaadaptowane na polskie warunki.

Miłością do koreańskiej kuchni udało mi się zarazić naprawdę wielu widzów mojego kanału na YouTubie „Pierogi z Kimchi” i mam nadzieję, że uda mi się nią zarazić również was.

 

Książkę zamówić możecie w przedsprzedaży:

Empik za 36,22 zł

Czytam.pl za 35,37 zł

Tantis za 35,16 zł

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis