Ładuję...
Kurs Video Mały szachista. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci za 7,96 zł w Videopoint

Kurs Video Mały szachista. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci za 7,96 zł w Videopoint

21 października 2021 13:47:10 CEST
7,96 zł 19,90 zł -60 %

Fajny kurs dla dzieci (7-12 lat), które zaczynają swoją przygodę z szachami do kupienia w Videopoint w promocyjnej cenie.

Szachy nie bez powodu są uważane za grę królewską. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kształtują umiejętność planowania i myślenia strategicznego, pozytywnie wpływają na zdolność do płynnej manipulacji danymi empirycznymi. Co więcej, dzięki nim można nauczyć się przewidywania przyszłych zdarzeń i przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom. Jednak nie każdy dorosły umie grać w szachy i nie każdy ma tyle czasu, żeby przekazać dziecku solidne podstawy — w dodatku tak by zachwyciło się możliwościami tej gry. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko opanowało ją z przyjemnością i chętnie do niej wracało, Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci będzie dla niego najlepszym wprowadzeniem.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis