Ładuję...
Lampa Wentylator sufitowy EnergySilence Aero 570 60 W za 250 zł na Amazon.pl

Lampa Wentylator sufitowy EnergySilence Aero 570 60 W za 250 zł na Amazon.pl

30 maja 2024 11:31:00 CEST
250,00 zł 390,00 zł -36 %

Stalowy wentylator sufitowy kupicie w promce na polskim Amazonie (darmowa dostawa Prime).

Cechy produktu:

  • Wysoka moc 50 W, z wysokowydajnym silnikiem miedzianym zwiększa przepływ powietrza i uczucie świeżości z maksymalną niezawodnością i trwałością.
  • System składa się z 4 całkowicie innowacyjnych i aerodynamicznych łopatek, które zostały zaprojektowane w celu zmaksymalizowania przepływu powietrza i zapewnienia stałego przepływu powietrza. Poszerzona średnica 106 cm zwiększa pokrycie świeżego powietrza w pomieszczeniu.
  • Wentylator integruje lampę, która sprawia, że jest to praktyczne urządzenie hybrydowe. Osiągnij idealne światło i idealną atmosferę w swoim domu w najbardziej wydajny i najtańszy sposób (żarówki nie wchodzą w zakres dostawy). Można wybrać pomiędzy 3 prędkościami pracy (Low, Medium i High), aby dostosować intensywność strumienia powietrza do swoich potrzeb.
  • Posiada staranne wzornictwo z eleganckimi liniami i idealnie dopasowuje się do dekoracji Twojego domu. Ponadto łopatki są całkowicie dwustronne i można w każdej chwili wybierać pomiędzy dwoma opcjami.
  • Wentylator jest wyposażony w system odwracania silnika do wykonywania funkcji letniej i zimowej. Za pomocą przełącznika wybiera się kierunek obrotu skrzydeł, w jednym kierunku latem, aby uzyskać przyjemną bryzę, a zimą przeciwnie do kierunku gorącego, skoncentrowanego powietrza z sufitu do podłogi, idealne uzupełnienie systemu grzewczego.
Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis