Ładuję...
Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klawiatura za 131,99 zł na Amazon.pl

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klawiatura za 131,99 zł na Amazon.pl

24 listopada 2022 12:50:30
131,99 zł 239,00 zł -45 %

Niewielka klawiatura Logitech obsługująca wiele urządzeń, o cichych klawiszach – do komputerów, tabletów i telefonów i do użycia w domu i w podróży dostępna jest w świetnej cenie na polskim Amazonie (darmowa dostawa).

K380 Multi-Device to bezprzewodowa klawiatura łącząca się ze wszystkimi urządzeniami z bezprzewodową technologią Bluetooth® obsługującymi klawiatury zewnętrzne. Pisanie na smartfonie, tablecie lub innym urządzeniu bezprzewodowym Bluetooth jest możliwe z zachowaniem komfortu i wygody porównywalnym do pisania na komputerze stacjonarnym. 

  • Możesz połączyć się jednocześnie z maksymalnie trzema urządzeniami, np. komputerem z systemem Windows, telefonem iPhone lub tabletem z systemem Android. Wystarczy dotknąć przycisk, aby rozpocząć pisanie na innym urządzeniu.
  • Klawiatura K380 Multi-Device rozpoznaje każde urządzenie i automatycznie dostosowuje do niego układ klawiszy wraz z ulubionymi skrótami.
  • Dzięki funkcji wykrywania konkretnego urządzenia — np. urządzenia Apple lub komputera z systemem Windows — ta uniwersalna klawiatura będzie zawsze przesyłać właściwe kody klawiszy do urządzenia
Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis