Ładuję...
Nie mam już k*rwa siły 2. Kolorowanka dla mam z przekleństwami za 29 zł na Amazon.pl

Nie mam już k*rwa siły 2. Kolorowanka dla mam z przekleństwami za 29 zł na Amazon.pl

3 lutego 2023 16:04:00
29,00 zł 39,00 zł -26 %

Antystresowa kolorowanka dla dorosłych, która powstała z pasji do ironii, sarkazmu i z przesytu tym całym instacukrowaniem życia, pracy czy chociażby rodzicielstwa dostępna jest w promocyjnej cenie na polskim Amazonie (darmowa dostawa Prime).

Jeśli Ty też nie rozumiesz "wdychania wdzięczności", obejmowania drzew i udawania na wizji, że wszystko jest mega jak w rzeczywistości jest zwyczajnie do dupy będziesz nimi zachwycony!

Wierzymy, że jak jest się wk*rwionym to człowiek ma prawo choćby przeklinać i w ten sposób chociaż trochę się wyluzować.

Cechy kolofowanek:

  • są obraźliwe (jeśli ktoś się łatwo obraża)
  • są nieprzyzwoite (ale na pewno nie bardziej niż większość rządowa)
  • ba, niektórzy mówią, że są żenujące (ale to są akurat Ci, których śmieszą żarty wujów na weselach)
  • bardzo, ale to bardzo niewychowawcza (jednak autorzy wychodzą z założenia, że większości z Was już nie da się wychować)

Nie mam już kurwa siły 2” to nowe wydanie bestsellerowej kolorowanki dla najbardziej zmęczonych ludzi na świecie – mam, mamuś, mamusiek, matek, madek.

Zerknijcie również na inne książki wydawcy Kolorofanki w promocyjnej cenie 29 zł (cena podana na chwilę dodawania promocji):

 

 

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis