Ładuję...
Owadożerna Muchołówka Zestaw do uprawy za 17,90 zł na Amazon.pl

Owadożerna Muchołówka Zestaw do uprawy za 17,90 zł na Amazon.pl

12 grudnia 2021 14:08:00

Ciekawy prezent dla nastolatka - zestaw do uprawy owadożernej rośliny kupicie w bardzo fajnej cenie na polskim Amazonie.

Zestaw do uprawy mięsożernej rośliny z gatunku Dionaea muscipula. Naturalnie można ją spotkać na ubogich w substancje odżywcze glebach bagiennych Ameryki Północnej. O jej niecodzienności świadczy fakt, że energię czerpie nie tylko z fotosyntezy, ale również trawienia owadów. Wystarczy, że potencjalna ofiara potrąci znajdujące się na liściach pułapkowych włoski, a pułapka zamknie się w czasie krótszym od jednej sekundy!

Zawartość zestawu do uprawy Muchołówki:

- Doniczka 13cm
- 5x nasiona Muchołówki
- Podłoże 1 litr
- Perlit
- 1 opakowanie hydrożelu
- 1 opakowanie keramzytu
- Instrukcja uprawy

Nasionka pochodzą z profesjonalnych upraw. Każde nasionko przed wysyłką jest oglądane i selekcjonowane.

Podłoże jest najważniejszą rzeczą w uprawie roślin. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży ogrodniczej otrzymujesz idealnie skomponowaną mieszankę ziemi, torfu i mikroelementów pochodzenia naturalnego.

Perlit, zwany szkłem wulkanicznym doskonale napowietrza ziemię, stwarzając idealne warunki dla rośliny. Perlit został już zmieszany z ziemią aby zaoszczędzić Ci brudnej roboty.

Keramzyt nasypany na spód doniczki chroni roślinkę przed przelaniem oraz napowietrza jej glebę.

Hydrożel jest magazynem wody dla roślinki. Jedna porcja hydrożelu potrafi zatrzymać do 200 ml wody, co wystarczy roślinie nawet na dwa tygodnie bez podlewania, ułatwi to wyjazdy służbowe i wakacyjne.

A tutaj podobny zestaw na Allegro za 17,30 zł Zestaw do uprawy owadożernej rośliny

oraz Zestaw do uprawy drzewka szczęścia za 56,40 zł

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis