Ładuję...
Panthenol 10% pianka 150 ml za 9,29 zł na Amazon.pl

Panthenol 10% pianka 150 ml za 9,29 zł na Amazon.pl

22 kwietnia 2024 11:25:00 CEST
9,29 zł 16,20 zł -43 %

Pianka wspomagająca leczenie oparzeń słonecznych i termicznych dostępna jest na polskim Amazonie z darmową dostawą Prime za niecałą dyszkę.

Wyrób medyczny, który wspomaga leczenie oparzeń I stopnia, w tym oparzeń słonecznych oraz drobnych podrażnień skóry. Panthenol chroni i pielęgnuje podrażnioną skórę, zwłaszcza po oparzeniach słonecznych i termicznych. Łagodzi objawy nadmiernego napromieniowania promieniami UV. Panthenol 10% ma działanie łagodzące, reguluje i utrzymuje właściwy stopień nawilżenia skóry, tym samym poprawiając jej elastyczność. Połączenie dekspantenolu i alantoiny w produkcie przyspiesza regenerację naskórka dzięki stymulacji naturalnych procesów odnowy komórek oraz zmiękczeniu naskórka. Preparat jest wydajny, dzięki piankowej konsystencji łatwo się rozprowadza i dobrze przylega do skóry.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis