Ładuję...
Philips Czajnik elektryczny HD9350/90 za 121 zł na Amazon.pl

Philips Czajnik elektryczny HD9350/90 za 121 zł na Amazon.pl

23 listopada 2022 20:17:00
121,00 zł 159,99 zł -24 %

Czajnik o mocy 2200 W i pojemności 1,7 l kupicie w świetnej cenie z adframową wysyłką na polskim Amazonie.

Cechy produktu:

  • DUŻA POJEMNOŚĆ I MOC

Przygotowanie dużej ilości wrzątku z czajnikiem elektrycznym Philips HD9350/90 jest niebywale proste i szybkie! Dzięki mocy wynoszącej 2200 W urządzenie błyskawicznie zagotowuje wodę. A ponieważ dzbanek ma pojemność 1,7 l, za jednym razem możesz przygotować napoje dla wszystkich swoich gości.

  • WSKAŹNIK LEDOWY

We włącznik prezentowanego czajnika elektrycznego wbudowana została dioda LED. Pełni ona funkcję wskaźnika – kiedy się świeci, oznacza to, że czajnik jest włączony. Gaśnie natomiast, kiedy urządzenie zagotuje wodę i skończy pracę.

  • CZYTELNA MIARKA WODY

Pod uchwytem czajnika znajduje się wskaźnik poziomu wody – za jego sprawą nie musisz otwierać pokrywy urządzenia Philips HD9350/90, by dowiedzieć się, czy wrzątku wystarczy na herbatę dla wszystkich zainteresowanych.

  • FILTR

W urządzeniu Philips HD9350/90 zastosowany został filtr z mikrosiateczką, którego zadaniem jest wychwytywanie drobnych cząsteczek kamienia – zadba on, by woda na herbatę zawsze była czysta i smaczna.

  • POKRYWA

W pokrywie dzbanka wykorzystano mechanizm sprężynowy umożliwiający otwieranie czajnika przy użyciu przycisku – ułatwia to napełnianie go wodą lub czyszczenie jego wnętrza.

  • OBUDOWA

Zależy Ci na jak najdłuższej żywotności czajnika? W takim razie wybierz model Philips HD9350/90 – dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej cechuje się wysoką odpornością na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

  • GRZAŁKA

Płaska grzałka płytowa

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis