Ładuję...
Satisfyer Pro Penguin Pingwinek wibrator powietrzny za 103 zł w Empiku

Satisfyer Pro Penguin Pingwinek wibrator powietrzny za 103 zł w Empiku

26 lutego 2024 17:24:00
103,00 zł 188,00 zł -45 %

Słynny powietrzny wibrator Pingwinek dostępny jest w bardzo dobrej cenie w Empiku.

Cechy prtoduktu:

  • Szybkie Ładowanie - ładowarka jest dołączona do pinginka GRATIS
  • Pulsowanie falowe - to rewolucyjna technologia stymulacji, która pozwoli Ci osiągnąć orgazm nawet, jeśli na co dzień masz z tym problemy.
  • Ergonomiczny kształt - końcówka masażera dopasuje się do Twojej anatomii z łatwością, a panel sterowania został umieszczony w odpowiednim miejscu. Bez trudu poradzisz sobie z obsługą tego gadżetu.
  • Aż 11 poziomów stymulacji - wybierz ten, który pasuje do Twojego nastroju i potrzeb. Zmiany dokonasz jednym naciśnięciem przycisku.
  • Cicha praca - pingwinek nie lubi hałasu. Dlatego prawie go nie generuje, co sprawia, że możesz się bawić tak dyskretnie jak chcesz i kiedy chcesz.
  • Satisfyer Penguin wykorzystuje bezkontaktową technologię fal ciśnienia, aby zapewnić uczucie ssania i pulsacji, podobne do wrażeń, które odczuwasz podczas seksu oralnego.
  • Posiada stopień wodoodporności IPX7, co czyni go idealnym towarzyszem pod prysznicem lub w wannie. Jest chroniony przed zanurzeniem w wodzie o głębokości do 1 metra przez okres do 30 minut użytkowania.

DANE TECHNICZNE:

    Masa: 101 g
    Długość: 108 mm
    Szerokość: 58 mm
    Wysokość: 55 mm
    Bateria: Akumulator litowo-jonowy
    Materiał: silikon, Tworzywo ABS
    Kolor: biały, czarny
    Wodoszczelny: tak
    Plomba higieniczna, pewność że produkt jest fabrycznie nowy i oryginalny

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis