Słuchawka prysznicowa z filtrem ekologicznym NOVKID za 15,99 zł na Amazon.pl

17 stycznia 2022 13:07:00
15,99 zł 56,13 zł -72 %

Słuchawka prysznicowa oszczędzająca wodę z 3 rodzajami strumienia, filtracją dostępna jest w świetnej cenie na polskim Amazonie (darmowa dostawa Prime).

Cechy:

  • 3 rodzaje strumienia: za pomocą prostego przełącznika dźwigienkowego można przełączać 3 różne rodzaje strumienia: deszczownica, masaż i mieszanka (deszczownica + masaż)
  • Wysokie ciśnienie i właściwości hydrofobowe: Metalowa płyta o małych porach zapewnia drobniejsze i gęstsze wylot wody niż w przypadku normalnej głowicy prysznicowej, co zwiększa ciśnienie wody i oszczędza jej zużycie
  • Łatwa obsługa: Dzięki ogólnemu rozmiarowi G1/2 "(20 mm) głowica prysznicowa można bez problemu przykręcić do każdego standardowego węża. Jest również łatwy do rozłożenia do wymiany kamieni filtracyjnych lub regularnego czyszczenia

Każdy z 3 kolorów kamienia ma inne właściwości:
Biały kamień – kulki mineralne z jonami ujemnymi, mogą zwiększyć wartość pH (zasadowość), uwalniać jony ujemne, ustawiać wartość pH wody na lekko alkalicznie, zmniejszyć rdzewienie i przywrócić gładszą skórę, sprawić, że włosy są błyszczące i gładkie.
Szary kamień – kulki sprawiają, że cząsteczki wody stają się małymi molekułami. Szeroka gama cennych minerałów jest łatwo wchłaniana przez skórę. Pomaga w zmęczeniu, wspomaga przemianę materii.
Czerwony kamień – mineralne kule pomagają usuwać bakterie, resztki chloru z wody wodociągowej i metali ciężkich i mają również funkcję antyoksydacyjną.

Darmowa dostawa dla członków Prime [zobacz więcej] lub koszt wysyłki: 11,99 zł ( a za zakupy od 40 zł wysyłka darmowa).

Podobna słuchawka dostępna jest również na Allegro.

Słuchawka prysznicowa z turmalinem i germanem za 14,95 zł

Słuchawka z turmalinem i germanem za 19 zł

Następny wpis
Poprzedni wpis