Ładuję...
Zestaw: urządzenie BEAUTIFLY B-Derma + szczoteczka B-Pure za 269 zł

Zestaw: urządzenie BEAUTIFLY B-Derma + szczoteczka B-Pure za 269 zł

13 lutego 2021 22:33:00
269,00 zł 349,00 zł -23 %

Zestaw zawierający Urządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma oraz szczoteczkę soniczną do mycia twarzy B-Pure.

Krok piewszy to szczoteczka soniczna B-Pure, która oczyści skórę z zanieczyszczeń, rozjaśni ją, zlikwiduje rozszerzone pory, usunie nagromadzone sebum, martwy naskórek oraz pozostałości po makijażu. Przyjemny masaż dodatkowo podziała na skórę relaksująco.

Krok drugi to mikrodermabrazja diamentowa. BEAUTIFLY B-Derma usuwa rogową warstwę naskórka poprzez stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie połączone z masażem próżniowo-ujędrniającym. W efekcie likwiduje wągry i zaskórniki, pozostawiając cerę gładką i rozświetloną. Głowice z mikrodrobinkami diamentowymi w połączeniu z masażem podciśnieniowym ujędrniają i wygładzają skórę. Powodują spłycenie małych blizn i zredukowanie drobnych zmarszczek oraz zniwelowanie uczucia wiotkości. Zabieg może być stosowany przez osoby z cienką, wrażliwą i alergiczną cerą.

Zestaw do kupienia w euro.com.pl za 269 zł.

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis