Ładuję...
Kalendarz Adwentowy Diy Podróż Po Świecie Zwierząt Playmobil 71006 za 115 zł na Amazon.pl

Kalendarz Adwentowy Diy Podróż Po Świecie Zwierząt Playmobil 71006 za 115 zł na Amazon.pl

25 listopada 2022 12:09:00
115,00 zł 184,00 zł -38 %

Kalendarz adwentowy Playmobil z figurkami dzikich zwierząt dostępny jest w świetnej cenie na polskim Amazonie (darmowa dostawa).

Kalendarz adwentowy DIY Animal Trip Around the World zawiera dwadzieścia cztery niespodzianki na każdy dzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia, w tym wyjątkowe dzikie zwierzęta ze wszystkich kontynentów. Wypełnij każde pudełko zgodnie z dołączonymi instrukcjami lub bądź kreatywny i sam zdecyduj, co będzie zawierało każde pudełko. Po złożeniu udekoruj zestaw naklejkami i spersonalizuj go imieniem dziecka, aby rozpocząć ekscytujące odliczanie do Świąt! Po odkryciu niespodzianki każdego dnia, odwróć pudełko z pojedynczym elementem, aby odsłonić część egzotycznej scenerii dzikiej przyrody, która połączy się pod koniec adwentu, gdy wszystkie pudełka zostaną obrócone. Zestaw zawiera kilkanaście zwierząt z całego świata, figurkę, kajak i wiele innych akcesoriów. Polecany dla dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat.

Zerknij na nasze zestawienie ponad 100 najlepszych kalendarzy adwentowych dla dzieci [klik].

 

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis