Ładuję...
Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci TOP 2022

Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci TOP 2022

2 listopada 2022 00:20:00

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia dodatkowo umilić może pełen niespodzianek kalendarz adwentowy. Zazwyczaj składa się on z 24 ponumerowanych okienek za którymi mieszczą się małe prezenty. Tradycyjnie zawierał kiedyś same czekoladki, ale w dzisiejszych czasach producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wyszukanych propozycji. Możecie kupić egzemplarze tematyczne z motywami z ulubionych bajek, czy gier lub w formie zbioru kultowych zabawek (LEGO, Barbie, Playmobil, Funko Pop). To idealny wybór dla dzieci, których zainteresowania ukierunkowane są na konkretny temat oraz rodziców, którzy zamiast czekoladek wolą, by ich dziecko codziennie otrzymało mały gadżet.

Jedno jest pewne - jeśli chcecie rozświetlić dziecku mroki grudniowych wieczorów (lub wczesnych ranków) musicie kupić kalendarz adwentowy! Dobrze zastanówcie się nad wyborem. Kalendarz z biżuterią? Kosmetykami?  Z ulubionymi figurkami lub plastycznymi akcesoriami? A może tradycyjny kalendarz z dobrej jakości słodyczami?

Niżej prezentujemy najciekawsze kalendarze dla dzieci pogrupowane według kategorii: klocki lego, playmobil, barbie, schleisch, fidget toys, pojazdy, z bajek i gier, lalki i laleczki, rozwijające kreatywność, zdolności manualne i plastyczne, książkowe, harry potter, dla nastolatków, do samodzielnego wypełniania niespodziankami, klasyczne ze słodyczami.

Zerknijcie na nasze propozycje i dopasujcie kalendarz do potrzeb i oczekiwań Waszego dziecka. Każde zdjęcie prowadzi do sklepu internetowego w którym możecie kupić kalendarz w najniższej cenie (ceny oraz dostępność produktów mogą ulegać zmianie).

Zobaczcie również przygotowane przez nas zestawienie kalendarzy adwentowych dla dorosłych.

 

Klocki LEGO

Klocki Playmobil

Barbie

Schleisch

Fidget Toys

Pojazdy

Z bajek i gier

Lalki, laleczki

Rozwijające kreatywność, zdolności manualne i plastyczne

Książkowe

Harry Potter

Kalendarze adwentowe dla nastolatków

Do samodzielnego wypełnienia

Kalendarze do samodzielnego wypełnienia niespodziankami są doskonałą opcją dla rodziców, którzy mają trochę więcej czasu i sami chcą decydować o tym, jaką niespodziankę umieszczą w każdym okienku. Co włożyć do takiej skrytki? Pełna dowolność! Naklejki, czekoladki, kupony, bilet do kina albo na basen. Nawet miejsce nie jest ograniczeniem, bo jeśli chcecie obdarować dziecko większym prezentem, który nie mieści się do okienka - możecie umieścić tam karteczkę ze wskazówkami, które zaprowadzą pociechę do "celu".

Słodycze

Nie sposób pominąć też klasycznych kalendarzy adwentowych ze słodkościami. Co roku, ze względu na swoją dostępność to one wiodą prym.

 

A teraz odliczajcie razem do Wigilii Bożego Narodzenia, codziennie otwierając jedno okienko z ukrytą niespodzianką!

UWAGA! Wpis jest stale uaktualniany.

 

Poniżej znajdziecie listę sklepów internetowych w których kupicie kalendarze adwentowe:

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis