Ładuję...

Najlepsze kalendarze adwentowe dla dorosłych

9 listopada 2021 17:11:00
Najlepsze kalendarze adwentowe dla dorosłych

Kalendarz adwentowy to miły zwyczaj, który wprowadza magiczną atmosferę w oczekiwaniu na święta. Lubiany jest zarówno przez małych, jak i dużych. Choć większości z nas kojarzy się głównie z tradycyjną formą - bombonierką z 24 okienkami, za którymi kryją się różnych kształtów czekoladki, w ostatnich latach producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych propozycji. Dziś podsuwamy Wam pomysły na gotowe kalendarze adwentowe dla dorosłych. Macie do wyboru kalendarze z kosmetykami, biżuterią lub ulubionymi napojami. Możecie wybrać egzemplarz tematyczny z motywami z ulubionej gry, czy filmu lub pozostać przy kalendarzu z dobrej jakości czekoladą. Zerknijcie na nasze propozycje i dopasujcie kalendarz do Waszych oczekiwań.

Niżej prezentujemy najciekawsze kalendarze adwentowe dla dorosłych, pogrupowane według kategorii: kosmetyczne kalendarze adwentowe, kalendarze dla koneserów (kawa, herbata, alkohol itd.), dla fanów gier i filmów, z biżuterią, dla par, świece, dla mężczyzn, rodzinne oraz kalendarze dla zwierząt. Każde zdjęcie i tytuł prowadzą do sklepu internetowego w którym na chwilę dodawania wpisu możecie kupić kalendarz w najniższej cenie.

Bo świętami powinny cieszyć się nie tylko dzieci ;)

Zobaczcie również przygotowane przez nas zestawienie kalendarzy adwentowych dla dzieci i nastolatków.

Kosmetyczne kalendarze adwentowe

Kalendarze dla koneserów i smakoszy (kawa, herbata, alkohol, przyprawy, słodycze)

Kalendarze adwentowe dla fanów gier, filmów

Z biżuterią

Dla par

Świece

Dla mężczyzn

Rodzinne

Dla zwierząt

 

Poniżej znajdziecie listę sklepów internetowych w których kupicie kalendarze adwentowe:

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis