Ładuję...

Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci TOP

6 listopada 2021 10:23:00
Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci TOP

Uaktualniony post z kalendarzami znajdziecie tutaj: Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci TOP 2023[klik]

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, który dodatkowo umilić może pełen niespodzianek kalendarz adwentowy. Składa się on z 24 ponumerowanych okienek lub drzwiczek, za którymi mieszczą się małe prezenty. Tradycyjnie zawierał kiedyś same czekoladki, ale w ostatnich latach producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych propozycji. Możecie kupić egzemplarze tematyczne z motywami z ulubionych bajek, czy gier lub w formie zbioru kultowych zabawek (LEGO, Barbie, LOL, Playmobil, Polly pocket). To idealny wybór dla dzieci, których zainteresowania ukierunkowane są na konkretny temat oraz rodziców, którzy zamiast czekoladek wolą, by ich dziecko codziennie otrzymało mały gadżet.

Jedno jest pewne - jeśli chcecie rozświetlić dzieciakom mroki grudniowych wieczorów (lub wczesnych ranków) po prostu musicie go kupić! Ale najpierw zastanówcie się nad wyborem. Kalendarz z biżuterią? Z ulubionymi figurkami lub plastycznymi akcesoriami? A może tradycyjny kalendarz z dobrej jakości czekoladą?

Niżej prezentujemy najciekawsze kalendarze dla dzieci pogrupowane według kategorii: klocki lego, playmobil, barbie, schleisch, fidget toys, pojazdy, z bajek i gier, lalki i laleczki, rozwijające kreatywność, zdolności manualne i plastyczne, książkowe, harry potter, dla nastolatków, do samodzielnego wypełniania niespodziankami, klasyczne ze słodyczami.

Zerknijcie na nasze propozycje i dopasujcie kalendarz do potrzeb i oczekiwań Waszego dziecka. Każde zdjęcie prowadzi do sklepu internetowego w którym możecie kupić wybrany kalendarz w najniższej cenie (dostępność i ceny produktów może ulegać zmianie).

Uaktualniony post z kalendarzami znajdziecie tutaj: Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci 2022 [klik]

Zobaczcie również przygotowane przez nas zestawienie kalendarzy adwentowych dla dorosłych.

 

Klocki LEGO

Klocki Playmobil

Barbie

Schleisch

Fidget Toys

Pojazdy

Z bajek i gier

Lalki, laleczki

Rozwijające kreatywność, zdolności manualne i plastyczne

Książkowe

Harry Potter

Kalendarze adwentowe dla nastolatków

Do samodzielnego wypełnienia

Kalendarze do samodzielnego wypełnienia niespodziankami są idealną opcją dla rodziców, którzy mają trochę więcej czasu i sami chcą decydować o tym, jaką niespodziankę umieszczą w każdym okienku. Co włożyć do takiej skrytki? Pełna dowolność! Naklejki, czekoladki, kupony, bilet do kina albo na basen. Nawet miejsce nie jest ograniczeniem, bo jeśli chcecie obdarować dziecko większym prezentem, który nie mieści się do okienka - możecie umieścić tam karteczkę ze wskazówkami, które zaprowadzą pociechę do "skarbu".

Słodycze

Nie sposób pominąć też klasycznych kalendarzy adwentowych ze słodkościami. Co roku, ze względu na swoją dostępność to one wiodą prym.

 

A teraz odliczajcie razem do Wigilii Bożego Narodzenia, codziennie otwierając jedno okienko z ukrytą niespodzianką!

Uaktualniony post z kalendarzami znajdziecie tutaj: Najlepsze kalendarze adwentowe dla dzieci 2022 [klik]

 

Poniżej znajdziecie listę sklepów internetowych w których kupicie kalendarze adwentowe:

Jeśli klikniesz w link zamieszczony na naszej stronie i sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać prowizję. W ten sposób nie ponosząc żadnych kosztów wspierasz pracę naszej Redakcji. Dziękujemy
Następny wpis
Poprzedni wpis